Ekim 11 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 11 Ekim 10:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Ekonomi ve Finans, Girişimcilik,
Etiketi IZU, WakeUpFest, girişimcilik, ekonomi, business, society,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi

Halkalı Mahallesi, Halkalı Caddesi, Halkalı Kampüsü No:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul İstanbul
+ Google Haritalar

Telefon

444 9 798

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
Telefon 444 9 798
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

Wake Up Fest'18 Ekonomiye Yön Veren Girişimciler


Bu yıl ikincisi düzenlenecek Wake Up Fest, 11 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10.00'da İZÜ Halkalı Merkez Kampüsünde gerçekleşecek!

Bu sene ikincisi Hardware Plus Ana Medya sponsorluğunda düzenlenecek olan Wake Up Festival’18,  11 Ekim 2018 Perşembe günü saat 10.00’da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi – Halkalı Merkez Kampüsünde gerçekleşecek!


Business Society ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından bu sene 2.'si düzenlenecek olan festivalin teması, "Ekonomiye yön veren girişimcilerle sil baştan". Üniversite öğrencileri Türkiye'nin önde gelen girişimcilerinin ve yöneticilerinin başarı öykülerini, fark yaratan iş stratejilerini ve markalaşma süreçlerini en yetkin isimlerden dinleme fırsatı bulacaklar. Katılımcılar ayrıca farklı sektörlerden start-up ekipleri ile iletişim imkânı bulup, dilerlerse kendilerine staj fırsatı yaratabilecek, paneller boyunca fikirlerini paylaşma ve projelerini gerçekleştirme adına ciddi adımlar atma fırsatı yakalayacaklar.

Katılımın ücretsiz gerçekleşeceği, kariyerinize ve düşüncelerinize katkı sağlamayı amaçlayan  bir etkinlik olan Wake Up Festival’18, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nin doğa ve tarih kokan havasında misafirlerine ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyor.

Çeşitli yarışmalar ve çekilişler düzenlenecek olan festivalde birbirinden güzel sürpriz hediyeler sizleri bekliyor

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER