Eylül 29 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 29 Eylül 09:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Edebiyat, Eğitim Bilimleri, Sanat,
Etiketi sanat, edebiyat, eğitimbilimleri,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

ODTÜ KKM - Kemal Kurdaş Salonu

Üniversiteler Mh., Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Çankaya/Ankara Ankara
+ Google Haritalar

Telefon

(0312) 210 41 62

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

Türkiye Zeka Vakfı
Telefon 0(312) 210 00 20
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

VI. Zeka ve Yetenek Kongresi


Türkiye Zeka Vakfı olarak, 2013 yılından bu yana her yıl "Zeka ve Yetenek Kongresi" adında büyük bir kongre düzenliyoruz. Ülkemizin akıl, zeka ve yetenek alanlarındaki birikimini yansıtan ve bu birikime katkı sunmayı kendine görev ediden bu kongrelerin altıncısı 29-30 Eylül 2018 tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde toplanıyor.

VI. Zeka ve Yetenek Kongresinde de, her yıl olduğu gibi, konunun uzmanlarını, sanat ve edebiyat dünyasından yetenekleriyle öne çıkmış olan toplum önderlerini,Türkiye'nin dört bir yanından gelen eğitimcileri, öğrencileri ve aileleri bir araya getiriyoruz.

VI. Kongremizin, tıpkı daha önceki kongrelerimiz gibi tüm katılımcıların birbirlerini dikkatle dinleyeceği ve sorgulayacağı, birikimlerini herkesin kullanıma açacağı, ortak sorunlarımıza ortak çözümler arayacağımız bir kongre olacağına inancımız tam.

Bu yıl da, konuyla ilgili alanlardan uzmanların sunumlarına ve panellere paralel olarak ayrı salonlarda atölye çalışmaları yürütülecek. Bu atölye çalışmalarında sınırlı sayıda katılımcı, etkileşimli bir ortamda uygulayarak öğrenme olanağına sahip olacak.

Tüm ilgilileri VI. Zeka ve Yetenek Kongresine bekliyoruz.

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER