Eylül 10 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 10 Eylül 09:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Edebiyat,
Etiketi Genç Yazarlar Kurultayı, Genç Kahve,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

Genç Kahve

Sümer 1 Sk. No:11 Kızılay Ankara
+ Google Haritalar

Telefon

-

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

Türkiye Yazarlar Birliği
Telefon (0312) 232 05 71
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

2. Genç Yazarlar Kurultayı


Türkiye Yazarlar Birliği’nin ilkini 31 Mart-3 Nisan 2016 yılında Kızılcahamam’da gerçekleştirdiği Genç Yazarlar Kurultayı’nın bu yıl ikincisi düzenlemektedir.

Keşfedilmeyi bekleyen genç yazarlara kendilerini ifade imkânı sunan 2. Genç Yazarlar Kurultayı, bu yıl “Gençler ve Edebiyat” temasıyla 10-12 Eylül 2018 tarihlerinde, Yalova’da gerçekleştirilecektir.


Kurultaya katılan genç yazarlar, ülkemizin farklı yerlerinden gelen diğer yazarlarla tanışma fırsatını elde edebileceklerdir. Aynı zamanda bu kurultayda genç yazarlar, usta yazarlarla bir arada bulunma ve tecrübelerinden istifade etme imkanı da bulabileceklerdir.


2. Genç Yazarlar Kurultayı’na basılı bir eseri bulunan, daha önce yazıları çeşitli süreli yayınlarda yayımlanan ve otuz (30) yaşını aşmamış herkes başvurabilir. Son başvuru tarihi 24 Ağustos 2018’dir. Türkiye Yazarlar Birliği’nin belirlediği kurul tarafından değerlendirilerek seçilen katılımcılara geri dönüş yapılacaktır.


2. Genç Yazarlar Kurultayı’na başvurmak için başvuru anketini doldurup yayımlanmış herhangi bir yazınızı gencyazarlarkurultayi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER